Rezervasyon ödemenizi online olarak yaparken RAMADAN200 kupon kodunu girin

Çoğu büyük otel bu kapsamın dışındadır

26/06/2017 tarihine kadar rezervasyon yapın. 16/09/2017 tarihine kadar seyahat edin.

Bu kuponu kullanırsanız, Hotels.com™ Rewards gecesi toplayamaz veya kullanamazsınız

Hükümler ve Koşullar metninin tamamını aşağıda görebilirsiniz

En çok aranan destinasyonlar

Londra, Birleşik Krallık

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Kuala Lumpur, Malezya

Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri

Şarm El-Şeyh, Mısır

Hüküm ve Koşullar

En İyi Fiyat Garantisi programına katılan bir oteldeki 1 ve 28 gece arasındaki konaklamanızda ve 1,500.00 TL üzerindeki rezervasyonunuzda rezervasyon bedeli üzerinden 200.00 TL indirim kazanmak için bu kuponu kullanın.

Rezervasyonu yaparken konaklama bedelini ödemeniz gereklidir. Bu indirim sadece rezervasyondaki ilk oda için geçerlidir. Bu rezervasyondaki diğer odalar için rezervasyon bedelinin tamamını ödemeniz gereklidir. Bu indirim vergiler, masraflar veya ekstralar için kullanılamaz.

Bu kuponu kullanmak için 18 yaşından büyük olmanız ve Türkiye'de ikamet etmeniz gereklidir. Bu kupon sadece, 16/06/2017 ve 16/09/2017 arasında tamamlanacak bir konaklama için Türkçe Hotels.com sitesinde, 16/06/2017 00.01 MT ve 26/06/2017 23.59 MT tarihleri arasında yapılan rezervasyonlar için kullanılabilir. Rezervasyonlar boş oda olup olmamasına ve otelin hüküm ve koşullarına bağlıdır.

Bu kuponun kullanılamayacağı haller:
1.    Paket rezervasyonlar, örneğin, otel + uçak
2.    Grup Seyahat Hizmetleri aracılığıyla yapılan rezervasyonlar
3.    Ödemesi otelde yapılan rezervasyonlar
4.    Ödemesi döviz olarak yapılan rezervasyonlar
5.    Programa katılmayan otellerdeki rezervasyonlar
6.    Bu kupon alınmadan önce yapılan rezervasyonlar

Programa katılmayan otellerin listesini http://tr.hotels.com/sayfa/tr-hotel-exclusions/?pos=HCOM_TR&locale=tr_TR adresinde görebilirsiniz. Katılan oteller herhangi bir zamanda değiştirilebilir.

Bu kuponu en çok beş rezervasyon için kullanabilirsiniz. Kupon her rezervasyonda tam olarak kullanılmalıdır. Bu beş rezervasyondan sonra, bir veya daha fazla rezervasyonu iptal etseniz bile bu kuponu tekrar kullanamazsınız.

Bu kupon sadece, müşteriler tarafından kupon kodu kullanılarak yapılan ilk 2500 rezervasyon için geçerlidir. Rezervasyonu tamamlamadan önce kodun hâlâ geçerli olup olmadığını kontrol etmeniz gereklidir. Her rezervasyon için bir kupon sınırlaması vardır.

Bu kupon Hotels.com'daki indirimli fiyatlarla birleştirilebilir. Bununla birlikte, üçüncü şahıslarca sunulmuş olsun olmasın, Hotels.com'daki diğer promosyonlarla birlikte kullanılamaz.

Bu kuponu kullanırsanız, Hotels.com™ Rewards gecesi toplayamaz veya kullanamazsınız.

Bu kupon, ilave misafir, telefon aramaları, iptal ücretleri, otopark veya diğer masraflar dâhil olmak ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, vergiler, ücretler veya masraflar için kullanılamaz. Bu ücretleri rezervasyon sırasında veya doğrudan otelde ödemeniz gereklidir.

Bu kupon paraya çevrilemez, başkasına devredilemez veya satılamaz.

Kanunen yasak olan hallerde bu kupon geçersizdir. Kupon amacına uygun olmayan şekillerde kullanılamaz. Aksi şekilde hareket edilmesi dolandırıcılık sayılacaktır. Bu teklifi herhangi bir zamanda değiştirme veya geri çekme hakkımızı saklı tutmaktayız. Ayrıca bu kupon kullanılarak yapılan spekülatif, sahte veya hileli rezervasyonları veya yine kupon kullanılarak ve talep beklentisiyle yapılan rezervasyonları iptal etme hakkımızı da saklı tutmaktayız.

Olağan rezervasyon hükümleri ve koşulları geçerlidir (bkz. hotels.com/customer_care/terms_conditions.html). Tüm rezervasyonlar müsaitlik durumuna bağlıdır.

Bu teklifin promosyonu Hotels.com tarafından yapılmaktadır.

Bu hükümler ve koşullar Washington Eyaleti yasalarına göre uygulanacak ve yorumlanacaktır.